LITTLE KNOWN FACTS ABOUT سهامی خاص.

Little Known Facts About سهامی خاص.

Little Known Facts About سهامی خاص.

Blog Article

عموما مشاور مالی در ترکیه و محاسبه جی در ترکیه در تمام شرکتها یکنفر میباشد. چون کارها بصورت موازی پیش میرود، بهتر است هردو کار بر عهده ی یکنفر باشد.

رونمایی از فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی برای اولین بار!

در بیمارستانی که ما سهام داریم مجمع عمومی تصویب کرده که درصدی از بهای فروش سهم را به بعنوان فرانشیز به بیمارستان بپردازیم طبق فرمایش شما این مسئله برخلاف قانون تجارت میباشد؟

ترکیه با قرار گرفتن دریکی از مهمترین منطقه‌های جهان، دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مهمی است. این کشور گذرگاه شمال غرب آسیا و اروپا به‌شمار می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه کشور ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند.

با عنایت به بخشنامه شماره ۱۳۳۶۸۰/۹۳ سازمان ثبت و اسناد و املاک کشوری و سایر مستندات مندرج در متن، برای فعالیت در موضوعات ذیل نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه است.

آیا امکان انتقال بخشی از سهام شرکت سهامی خاص به یک سازمان دولتی وجود دارد و در این بین چه مخاطراتی می تواند برای سازمان دولتی وجود داشته باشد؟

شرکت سهامی خاص سال ۱۳۷۵ با ۶ نفرسهامدار( سهم ها مساوی و با نام و مبلغ کل سرمایه ۱۸۰ هزار تومان ) تاسیس کردیم و تاکنون هیچ فعالیتی نداشتیم .چند سوال از خدمتتون داشتم:

اگر شریک خارجی یک شخص حقوقی باشد، ترجمه معتبر گواهی فعالیت و خلاصه رجیستری صادر شده توسط اتاق صنعت یا تجارت یا دادگاههای ذیصلاح، که در آن حاشیه نویسی آپوستیل توسط کنسولگری ترکیه تأیید شده باشد.

بعد از داشتن پنج سال اجازه کار می‌توانید اقامت دائم بگیرید.

در مورد شرکت سهامی خاص، قانون ساکت است و هیچ مقرره خاصی در مورد آن وجود ندارد، اما با توجه به رویه عملی موجود در اداره ثبت شرکت ها که البته توسط دادگاه ها نیز مورد قبول است و همچنین با توجه به نظریه مشورتی اداره حقوقی قوه قضائیه به شماره ۷/۶۷۵۴ مورخ ۱۳۷۳/۱۰/۱، نقل و انتقال سهام در شرکت سهامی خاص می تواند با قید در اساسنامه شرکت check here مشروط به موافقت مدیران شرکت و یا مجمع عمومی صاحبان سهام گردد و قانونی که این موضوع را منع کرده باشد وجود ندارد.

۱- اصل گواهی پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام (صادره از اداره مالیات)

و بدلیل اینکه قرار است شما تا مدتهای مدید با این فرد همکاری تنگاتنگی داشته باشید به شما توضیه میکنیم در انتخاب این فرد بسیار دقیق باشید.

اگر به هر دلیلی نتونید به فعالیت شرکت ادامه بدید واگذاری این شرکت به شخص دیگری برای شما کم هزینه تر خواهد بود. بحث هزینه های شرکت برای گرفتن اجازه کار مفصل و از حوصله این متن خارج خواهد بود. پیشنهاد میکنم با همکارم از طریق واتساپ در ارتباط باشید تا بصورت جزیی تر و کاملتر پاسخگوی شما باشند. ۰۰۹۰۵۴۲۶۹۱۲۸۰۷

۱- برای انتقال سهام حتما فروشنده یا وکیل او باید در اداره ثبت حاضر شوند؟

Report this page